UHŘICE U KYJOVA

Krajina, která se rozprostírá, je nerovná, mírně prostoupená pahorky, většinou přechází v kypré, úrodné a požehnané nížiny. Říček tu není, jen pouhé svodnice. Kraj zavádky i dobrého vína, bodrých, pracovitých a hospodárných lidí, kraj slunečný, žírný, kraj beze stínu…

VÍTEJTE NA NOVÉM WEBU OBCE!

Srdečně Vás vítáme na nových webových stránkách obce Uhřice, které dostaly svěží moderní vzhled. Jsou výsledkem snahy poskytovat našim občanům ucelené a hlavně aktuální informace na jednom místě a stanou se tak hlavním komunikačním kanálem obce.

Jaké informace na stránkách najdete?

- Základní informace o obci a samosprávě

- Aktuality, přepisy hlášení rozhlasu

- Všechny naplánované kulturní, sportovní a jiné akce

- Povinně zveřejňované dokumenty

- Historii obce, památky

- Fotografie z obce

- Služby v obci

- Organizace a spolky v obci

- Informace, jak vybavit běžné náležitosti

Věříme, že se Vám nové stránky budou dobře ovládat a najdete na nich všechny informace, které budete potřebovat.

Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi postřehy, návrhy a připomínkami. Nový web je tu právě pro Vás a všechny smysluplné podněty do něj budou zapracovány.

Kontaktovat nás můžete na této e-mailové adrese:

starosta@uhrice.cz

Nově máte také možnost sledovat dění v obci na její facebookové stránce - facebook.com/obecuhrice/