NA LEDNOVÉ VÝROČNÍ VALNÉ HROMADĚ SI HASIČI ZVOLILI "STARONOVÉ" VEDENÍ

Po přivítání všech přítomných a uctění památky zemřelých minutou ticha, při šli na řadu zprávy o činnosti uhřických hasičů. Starosta sboru – Lukáš Tesařík přednesl zprávu o činnosti sboru za rok 2014, vedoucí mládeže – Pavel Tihlařík svou zprávu o úspěších našich mladých hasičů, velitel zásahové jednotky – Jiří Luskač popsal zásahy včetně podrobných informací o školení členů, přípravě techniky a spoustu dalších užitečných informací. Poté se členové sboru, ze zprávy Bohuslava Bělohoubka st. dozvěděli vše potřebné o stavu financí.
Poté již nastal očekávaný čas voleb. Do 11-ti členného výboru kandidovalo 24 členů. Volilo se tajně zakřížkováním maximálně 11 kandidátů. Výsledky byly následující:

Lukáš Tesařík – 36 hlasů/36 hlasujících – starosta sboru
František Luskač – 34/36 – náměstek starosty
Jiří LuskaČ – 34/34 – velitel
Bohuslav Bělohoubek ml. – 31/36 – strojník
Lubomír Knesl – 28/36 – jednatel
Bohuslav Bělohoubek st. – 26/36 – hospodář
Jiří Jirka st. – 26/36 – předseda revizní komise
Pavel Tihlařík – 24/36 – vedoucí mládeže
Michal Tesařík – 23/36 – člen výboru
František Hroudný – 23/36 ¬– člen výboru
Miroslav Strmiska – 21/36 – člen výboru

Poté následovala diskuze, občerstvení v podobě řízku s bramborovým salátem a volná zábava do pozdních hodin.