UHŘICE U KYJOVA

Krajina, která se rozprostírá, je nerovná, mírně prostoupená pahorky, většinou přechází v kypré, úrodné a požehnané nížiny. Říček tu není, jen pouhé svodnice. Kraj zavádky i dobrého vína, bodrých, pracovitých a hospodárných lidí, kraj slunečný, žírný, kraj beze stínu…

• NEJBLIŽŠÍ UDÁLOSTI:

• ZOBRAZIT UDÁLOST

ÚČAST NAŠÍ OBCE V PRŮVODU NA SLOVÁCKÉM ROKU

17. srpna 2019
  • ZOBRAZIT UDÁLOST

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ GULÁŠ

28. září 2019

POZVÁNÍ NA AKCE POŘÁDANÉ MKS KYJOV

Městské kulturní středisko Kyjov vás zve do Domu kultury na koncert houslového virtuose a pedagoga Jiřího Pospíchala, který se uskuteční  v divadelním sále v úterý 7. května v 19 hodin

V úterý 14. května v 19 hodin se uskuteční v Domě kultury v Kyjově v rámci Seriálu dechových hudeb koncert dechové hudby Vracovjáci.

Městské kulturní středisko Kyjov vás zve ve čtvrtek 16. května ve 20 hodin do Domu kultury na koncert populárního zpěváka, pianisty a showmana Petra Vondráčka s kapelou Knezaplacení.

V sobotu 25. května od 10 hodin dopoledne dlouho do noci se uskuteční za Domem kultury v Kyjově tradiční festival piva KYJOVSKÝ ŠKOPEK. Pro návštěvníky bude zajištěno na 25 druhů piv, dobré jídlo, celodenní pódiový program živých kapel i nevšední zábava. Dále předváděcí akce motocyklů s možností vyzkoušení, zábavné atrakce pro děti i dospělé, soutěž v pojídání knedlíků, pivní soutěže. Celodenní vstupné pouze 150 Kč, děti do 15 let zdarma.

V neděli 2. června od 16 hodin jste srdečně zváni do letního kina v Kyjově na speciální  koncert GRANDE MARAVIA Ladislava Pavluše  ku příležitosti  jejich 20. jubilea. Těšit se můžete na skvělý program. Nebude chybět známý český muzikálový zpěvák Bohuš Matuš, ani úžasné dívčí trio Tři barvy, ve složení: Eliška Trtíková, Mária Bikárová a Lucie Bikárová. Pogratulovat přijde se svým koncertním vystoupením také Mistříňanka Antonína Pavluše. Jste všichni srdečně zváni.

Předprodej vstupenek je zajištěn v pokladně Domu kultury Kyjov, v Informační centrum Kyjov a na tel.č. 518 612 378, 731 612 643.
Městské kulturní středisko Kyjov vás zve v sobotu 8. června ve 20 hodin do letního kina v Kyjově na jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů Noc na Karlštejně. Půvabná komedie o císaři Karlu IV. a jeho hradu Karlštejn, je plná slavných hitů Karla Svobody. Tento skvost české muzikálové scény bude uveden v podání Městského divadla Brno.